знадіть невідомі катети і гострий кут прямоктного трикутнтка , якщо гіпотенуза дорівнює 16 см , а

<А=30°​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Андрей.

Ответ:

8 см, 4√3 см, 60 градусів

Объяснение:

ВС=1/2 ВС=8 см за властивістю катета, що лежить проти кута 30°.

За теоремою Піфагора АС=√(АВ²-ВС²)=√(256-64)=√192=4√3 см.

∠В=90-30=60°, сума гострих кутів прямокутного трикутника 90°