Знайдіть сторону квадрату якщо довжина кола вписаного в цей квадрат =6пи см


Ответы на вопрос

Отвечает Лазур Александра.

Відповідь:

d = 6 см

Пояснення:

Сторона квадрата дорівнює діаметру кола, вписаного в цей квадрат.

C = 2\pir = d\pi

6\pi = d\pi

d = 6 см