Середня лінія трапеції дорівнює 14см. Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них на 4см менша за

іншу.

Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Соня.

Ответ:

а=12. b=16

Объяснение:

перед.лiн.=(a+b)/2

14=(х+х+4)/2

28=2х+4

24=2х

х=12

2)12+4=16