Знацдіть склярний добуток векторів m(5;-1) і n(2;3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Галимов Камиль.

Відповідь:

m(5;-1)           n(2;3)

(m,n)=m_x*n_x+m_y*n_y=5*2+(-1)*3=10+(-3)=7

Пояснення: