Діагоналі паралелограма дорівнюють 7 см та 11 см, а сторони відносяться як 6:7. Знайдіть сторони

паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Иван.

Ответ:

6 см, 7 см.

Объяснение:

За теоремою 2(КМ²+МР²)=МТ²+КР²

2(36х²+49х²)=49+121

170х²=170

х²=1;  х=1.

КМ=6 см,  МР=7 см