Один із суміжних кутів у 3 рази менший від іншого знайдіть ці кутиСРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Sindukova Natasha.

Ответ:

Объяснение:

Сума суміжних кутів = 180°

Нехай кут А = х, тоді кут В = х : 3

х + х : 3 = 180

2х = 180 / 3

2х = 60

х = 60 / 2

х = 30° - кут В

Кут А = 150 °