Знайдіть площу квадрата периметр якого дорівнює 28 см


Ответы на вопрос

Отвечает Баженов Дима.

Відповідь:

Пояснення:в квадрата рівні всі сторони тому

сторона = 28/4=7

Площа квдрата це 7*7=49 см квадратних

Отвечает Зяблицкая Оксана.

Р=4а=28÷4=7см сторона

S=a^2=7^2=49см^3

^ это знак степени