Знайти довжину меншої основи трапеції,якщо довжина більшої основи 17см а довжина середньої лінії 13

см​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Відповідь:

Пояснення:

m - середня лінія

a - менша основа

b - більша основа

m = (a+b)/2

13 = (a+17)/2

a+17=26

a=9см