Радіус двох кіл дорівнює 8см і 7см. Знайдіть відстань між їх центрами, якщо кола мають внутрішній

дотик.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришевич Гоша.

Ответ: 1 см

Объяснение:

Так як це внутрішній дотик, то О1О2=r1-r2(де r1, більший радіус)=8-7=1 си