Знайдіть зовнішній кут при вершині рівнобедреного трикутника АВС з основою АВ, якщо ∠А=76°

СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Акоев Дима.

Ответ:

180-(72+72)=36-угол С

Внешний угол= 180(как смежный)-36=144