Знайти висоту трикутника, основа якого дорівнює 10 см. а площа 100см2


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

h=20 см

Решение:

S=a/2*h

100=10/2*h

100=5*h

h=100/5

h=20 см