Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 15 см, а один із катетів 12 см. Знайдіть площу

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Долгова Мария.

Ответ:

Объяснение:

Через теорему Піфагора знаходимо другий катет

15^2-12^2=225-144=81=9^2

S=1/2ab

S=1/2*9*12=1/2*108=54см2