сторони трикутника дорівнюють 10 корінь 2см і 14см а кут між ними становить 135градусів. Знайдіть

площу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Ответ:

70 см²

Объяснение:

S=1/2 absin135°=1/2×10√2×14×sin45°=1/2×10√2×14×√2/2= 70 см²