Срочно. Радіус круга, що знаходиться на відстані 3см від центра кулі, дорівнює 4см. Знайти об’єм

кулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Шмаров Влад.

Ответ:

умова некоректна

якщо радіус перерізу 4см, то за теоремою Піфагора радіус кулі

R=√3² +4² = √25 =5(cм) . Площа сфери S=4πR²=4·π·5²=100π(см²), а об'єм

кулі V=4/3πR³=4/3π·5³=500/3π

Объяснение: