Дано трикутник ABC, відомо, що кут C —

прямий, CA= 9 см, CB= 12 см. Обчисли AB і напиши тригонометричні співвідношення кута B.СРОЧНО!!!!!!! ДАМ 45 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухотдинов Ильгиз.

Ответ:

AB=15 см   tg B= \frac{9}{12} sin B=\frac{9}{15} cos B=\frac{12}{15}

Объяснение: