Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника катети якого дорівнюють 1 см і 4 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Алексей.

Відповідь:

Гіпотенуза = 3 см

Пояснення:

Щоб знайти будь-яку з невідомих сторін прямокутного трикутника, слід скористатись теоремою Піфагора:

c^{2} =a^{2} +b^{2}

Використаємо її в нашій задачі:

c=\sqrt{a^{2}+b^{2}  } =\sqrt{1^{2}+4^{2}  } =\sqrt{1+8} =\sqrt{9}  =3