Один із суміжних кутів на 24 градусів більше другого знайдіть вершини цих кутів. Помогите пж


Ответы на вопрос

Отвечает Маслак Владислав.

Объяснение:

нехай менший кут - Х

тоді другий - Х + 24

так як сума суміжних кутів = 180°

то

х+х+24=180

х+х=180-24

2х=156

х=156:2

х=78 ° - менший кут

78+24=102° -більший кут