Площа трикутника дорівнює 60〖см〗^2, а одна з його сторін дорівнює 20см. Знайдіть висоту трикутника,

проведену до цієї сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжик Влада.

Ответ:

Объяснение:

S = ah/2, h=2S/a=120/20 = 6 см