Обчисли третю сторону трикутника, якщо дві його сторони дорівнюють 2 і 5 см відповідно, а кут між

ними дорівнює 120°.

Ответы на вопрос

Отвечает Гудко Виктория.

Ответ:

S=1/2*a*b*sinC .

S=1/2*2*5*sin60°=5√3/2.