У трикутнику АВС АВ 3 см , ВС 4 см, BD бісектриса ABD = 45 градусів. . Знайдіть площу трикутеика

АВС.

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Настя.

Ответ:

6 см квадратних

Объяснение:

кут ABC= кут ABD ×2=45×2=90

Трикутник АВС - прямокутний. Площа дорівнює півдобутку катетів: 3×4/2=6