У трикутнику ABC A=60°, C=90°, AB=6√3 см. Знайдіть AC​


Ответы на вопрос

Отвечает Любицкая Диана.

Ответ:

3√3 см.

Объяснение:

Оскільки △ ABC - прямокутний (з прямим кутом C) і ∠A = 60 °, то ∠B = 90 ° - 60 ° = 30 °.

У прямокутного трикутника навпроти кута в 30 ° лежить катет, що дорівнює половині гіпотенузи. З цього AC = AB / 2 = (6√3) / 2 = 3√3 (см).

Отвечает Онуфриенко Богдан.

Ответ:

Угол b=30

Ac=1/2*6корней из 3

Ас=3 корня из 3

Объяснение: