дві сторони трикутника дорівнють відповідно 1 см і √18 см, а кут між ними становить 45°. Знайдіть

третю сторону трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Бариев Даниль.

Ответ:

Объяснение:

Щоб знайти третю сторону, треба скористатися теоремою косинусів (Квадрат будь-якої сторони трикутника дорівнює сумі квадратів двох інших його сторін з подвоєним добутком цих сторін на косинус кута між ними), тобто шукана сторона(в квадраті) = 1 + 18 + 2 * 1 * \sqrt{18} * \frac{\sqrt{2} }{2} = 25. Шукана сторона дорівнює \sqrt{25} = 5см.

ВІДПОВІДЬ: 5 см.