у прямокутній трапеції це CDKF (кут C = 90°) основи дорівнюють 3 см і 5 см. Знайти площу трапеції,

якщо її гострий кут дорівнює 45°.

Ответы на вопрос

Отвечает Королькова Виктория.

Ответ:

8 cm²

Объяснение:

висота = 2см

(провести висоту, отриманий трикутник ΔKFG - прямокутний рівносторонній, залишок більшої основи FG = 5-3 = 2. висота GK = цьому залишку)

Площа відповідно (5+3)/2*2 = 3+5 = 8