Знайти координати точки, що є серединою відрізка AB? zroj А(0;-2;3), В(2;-2;5 ) і координати

вектора АВ

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Ростик.

Ответ:

(1;-2; 4),  (2;0;2)

Объяснение:

1) x= (0+2)/2=1

y=(-2-2)/2= -2

z= (3+5)/2=4   коорд .серед. відрізка(1;-2; 4)

2) вектор АВ = (2-0;-2 -(-2);5-3)=(2;0;2)