Знайдіть сьомий член і суму двадцяти перших членів арифметичної прогресії ( аₙ ) якщо а = 4 d= -2


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Екатерина.

Ответ:

а7=а1+d(n-1)=4+(-2)(7-1)= -8

S20=2a1+d(n-1)/2·n=2·4+(-2)(20-1)/2·20=300

Объяснение: