У паралелограмі ABCDз вершини тупого кута B проведено висоти BK та BM. BK=16см, AK=12см, BM=24см.

Визначте довжину сторони AB

Ответы на вопрос

Отвечает Занадворов Женя.

Ответ:

Довжина сторони AB дорывнює 20 см

Объяснение:

У паралелограмі ABCDз вершини тупого кута B проведено висоти BK та BM. BK=16см, AK=12см, BM=24см. Визначте довжину сторони AB

  • Паралелограм - чотирикутник, у якого протилежні сторони паралельні.

Властивості паралелограма:

  • Протилежні сторони паралелограма рівні

Дано: ABCD - паралелограм, ВК⊥AD, BM⊥DC. BK=16см, AK=12см, BM=24см

ЗНАЙТИ: AB-?

Так як ВК⊥AD, то ΔАВК - прямокутний (∠К=90°).

За теоремою Піфагора знайдемо гіпотенузу АВ: АВ²=АК²+ВК²=12²+16²=144+256=400.

Тоді АВ=√400=20 см.

#SPJ5