С точки а на площину альфа проведений перпендикуляр а о = 5 см і дві похилі а б = а с кут б АО =

куту САО = 60 °; кут С А Б = 90° знайти відстань між основами похилих Помогите пожалуйста підсумкова кр ​

Ответы на вопрос

Отвечает Водочкин Сергей.

Ответ:

10√2 см

Объяснение:

Δ АОС - прямокутний, кут АСО = 90-60=30

Тоді АС =5*2 =10 см  (власт.катета проти кута 30)

АС=АВ ⇒ ΔАВС - прям., рівнобедрений, тому ВС =10√2 см