Одна із сторін трикутника дорівнює 7 см, дві інші утворюють кут 60°, а їх різниця дорівнює 3 см.

Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Федосеев Матвей.

Ответ:20

Объяснение:

1 сторона (х)

2 сторона (х+3)

Навпроти сторони 7 знаходиться кут 60°

За теоремою косинусів

49=х^2+(х+3)^2-2*х*(х-3)*соs60°

Х^2+3х-40=0

Х=5. х=-8

1 сторона = 5

2 сторона = 8

Р= 8+5+7=20