Знайдіть периметр рівнобічної трапеції основи якої дорівнюють 40 см і 20 см а один із кутів на 60

градусів більший за інший. Периметр подайте в метрах. СРОЧНО!!! ДАЮ 20 БАЛЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Суворкова Елизавета.

Ответ:

1 м

Объяснение:

Дано: КМВТ - трапеція, КМ=ВТ, МВ=0,2 м,  КТ=0,4 м. Знайти Р.

Сума кутів трапеції, що прилягають до бічної сторони становить 180°. Нехай ∠К=х°, тоді ∠КМВ=х+60°. Маємо рівняння:

х+х+60=180

2х=120

х=60

∠К=60°,  ∠КМВ=120°

Проведемо висоти МС та ВР.  

СР=МВ=0,2 м.

ΔКМС - прямокутний, ΔКМС=ΔВТН за катетом та гіпотенузою, отже КС=ТН=(0,4-0,2):2=0,1 м.

∠КМС=90-60=30°, отже КМ=2КС=0,2 м.

Р=МВ+ВТ+КТ+КМ=0,2+0,2+0,2+0,4=1 м.


Отвечает Греков Валера.

Ответ:

Объяснение:

ВС=20 см

АД=40см

АК=(АД-ВС)/2=(40-20)/2=10см

<ДАВ=х

<АВС=х+60°

х+х+60°=180°

2х=180°-60°

х=60°

<ДАВ=60°

cos60°=AK/AB

cos60°=1/2

1/2=10/AB

AB=10*2/1=20cm

P=BC+AD+2AB=20+40-40=100cm

1m=100cm

P=1m