Знайдіть градусну міру кута, під яким січна перетинає паралельні прямі, якщо різниця внутрішніх

односторонніх кутів утричі менша від їх суми.

Ответы на вопрос

Отвечает Перкатий Максім.

Внутренние односторонние углы в сумме = 180 гр.

Если 1 = х, то 2-ой - (180-х)

х - (180-х)=180 : 3

х - 180 +х=60

2х=240

х=120 - 1-ый угол

180-120=60 - 2-ой угол

-----------------------------------------

Проверка

120-60=60 гр., что в 3 раза больше 180 гр. (суммы)

Ответ: 60 и 120 гр.