Знайдіть кути рівнобедреного трикутника, якщо один із них = 100 градусів​


Ответы на вопрос

Отвечает Ященко Даша.

Ответ:

40⁰  40⁰  100⁰

Объяснение:

У рівнобедреного трикутника кути при основі рівні , а сума кутів трикутника 180⁰ , отже 100+100=200 кут 100⁰ при вершині

180-100=80⁰

80/2=40⁰