Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 117°. Знайдіть внутрішні кути, не суміжні з ним, якщо

вони відносяться, як 7:2.

Ответы на вопрос

Отвечает Гуляева Кира.

Ответ:

Так як внутр. і зовн. ути дорівнюють 180 гр,а всі внутр,.кути дорівнюють 180 гр,таке рішення задачі

180-117=63 (внутр.кут,суміжний з зовнішнім)

180-63=117 (сума внутр. кутів не суміжних з зовнішнім)

117:(7+2)=117:9=13

13*2=26(гр одного внутр.кута)

13*7=91(гр другого внутр.кута)

Объяснение: