Довжина відрізка АВ=36 см. Точка С лежить між точками А і В. Знайдіть довжину відрізка АС, якщо

АС:ВС=1:2.

Ответы на вопрос

Отвечает Саирова Мадина.

Ответ:

АС=12см

Объяснение:

обозначим пропорции 1 : 2 как х и 2х, и, зная величину АВ составим уравнение:

х+2х=36

3х=36

х=36÷3=12

Итак: АС=12см, тогда ВС=2×12=24см