2.Приметр рівнобедреного трикутника дорівнює 13 см. Знайти його осно ву, якщо Вонана 2 см менша

від бічної сторони.(​

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновская Анастасия.

Ответ:

3 см.

Объяснение:

Маємо рівнобедрений трикутник АВС(АВ=ВС).

Нехай бічна сторона = х, тоді основа = х-2.

Оскільки периметр відомий, маємо рівняння:

х + х + х - 2 =13

3х-2=13

3х=15

х = 5 см  бічна сторна.

2) 5-2 = 3 см основа трикутника.