Знайдіть кути паралелограма якщо кути паралелограма відносяться як 4:11​


Ответы на вопрос

Отвечает Пузанов Артём.

Ответ:

48°, 48°,132°,132°

Объяснение:

За умовою задачі сказано: кути відносяться до інших кутів , як 4:11 , це означає , що сума двах протилежних кутів відноситься до суми інших протилежних кутів  як 4:11  , тобто :∑1:∑2=4:11, вирішуємо: ∑ часток буде 4+11=15, тоді на  одну частку буде :360:15=24      ∑1=24*4=96  ∑2=24*11=264, тоді кути будуть: 96:2=48     264:2=132