2. Діагональ BD паралелограма ABCD утворює зі стороною AD кут 40° і дорівнює стороні DC. Знайдіть

кути паралелограма.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ямова Алина.

Ответ:

∠В=140°,∠Д=140°,∠А=40°, ∠С=40°

Объяснение:

Маємо паралелограм АВСД , ВД=ДС  і тоді трикутник ВДС-рівносторонній, і ∠В1=∠С  , а ∠В1=∠Д1=40°   тоді і∠С=40°  З трикутника ВДС знайдемо ∠Д2 , це буде:180-40-40=100°.І тоді ∠Д=∠Д1+∠Д2=40+10=140    ∠В=∠Д=140°   а кути А і С-протилежні і вони = по 40°