Параллелограммның бір қабырғасы 4 дм, екіншісі одан 3 есе артық. Параллелограммның периметрін

табыңыз.

Ответы на вопрос

Отвечает Распопов Егор.

Ответ:

а=4дм. Р=4+4+12+12

в=4×3=12дм. Р= 32дм

Р=?