Знайдіть радіус кола якщо довжина кола складає 31,4 см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шиков Никита.

Ответ:

С = 2πr

r = C/2π = 31,4/(2*3,14) = 5

Объяснение:

/ - деление

* - умножение