Між сторонами кута АОВ, який дорівнює 40 градусів, проходить промінь ОС. Знайдіть кути АОС і ВОС,

якщо кут ВОС менший від кута АОС на 10 градусів 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:x+x-10=40

Объяснение:2x-10=40

2x=40+10

2x=50

x=25