Одна із сторін трикутника має довжину 18см. а периметр дорівнюе 48см. Знайти решту сторін

трикутника, якщо різниця між ними дорівнюе 4,6см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюченкова Эльвира.

Ответ:

2 сторона дорівнює 17,3 см, а 3 сторона= 12,7 см.

Объяснение:

Р=a+b+c

нехай а=18 см, тоді (b-c)=(x-y)=4,6 см

отримаємо систему рівнянь:

{18+x+y=48

{x-y=4,6

x=4,6+y

18+4,6+y+y=48

2y=48-22,6

y=25,4/2

y=12,7

x=4,6+12,7=17,3

2 сторона дорівнює 17,3 см, а 3 сторона= 12,7 см.