Один із суміжних кутів на 20'градусів більший знайдіть ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Гущина Алина.

Ответ:

1 кут = х+20°; 2 кут = х

розв'язання

х + х + 20° = 180°

2х + 20° = 180°

2х = 180°- 20°

2х = 160°

х = 160:2

х = 80°

20°+х = 80°+20°=100°

відповідь: 2 кут = 80°, 1 кут = 100°