Периметр рівнобічної трапеції дорівнює 48см знайти середню лінію трапеції якщо її бічна сторона

дорівнює 9см​

Ответы на вопрос

Отвечает Щукин Егор.

Дано:

Р = 48 см

AB = CD = 9см

Найти:

MN

Решение:

по формуле средней линии трапеции,

MN = (BC + AD)/2

P = AB + BC + CD + AD = 2*AB + BC + AD

48 = 2*9 + BC + AD

BC + AD = 30

MN = 30/2 = 15

Ответ:

15 см.