Знайдіть кординати середини відрізка AB, якщо A(-6;3); B(2;-3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Салимгараева Элина.

х=(-6+2)/2=-4/2=-2

у=(3-3)/2=0

Ответ (-2;0)