На відрізку АВ завдовжки 36 см позначено точку К. Знайдіть довжини відрізків АК і ВК, якщо АК : ВК

= 4 : 5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Bobnyuk Jana.

Ответ:

4:5 части 36ти

всего частей 9

одна часть=36÷9=4

4 части это 4×4=16=АК

5частей- 4×5=20=ВК