Периметр паралелограма дорівнює 36 см а одна із сторін на 4 см більша ніж друга, знайдіть сторони​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Полина.

Ответ:

2*(х+(х+4))=36, 2х+4=18, х=7см одна, 7+4=11см другая