Точка M лежить на відрізку AB.Чому дорівнює відстань AM,якщо AB=27см,BM=19см?


Ответы на вопрос

Отвечает Баласы Адай.

Ответ:

8 см

Объяснение:

АМ=АВ-ВМ=27-19=8 см.