Зовнішній кут правильного многокутника становить 2/7 від внутрішнього. Скільки вершин у цього

многокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Пустовалов Кирилл.

Ответ: 9 вершин

Объяснение: н- кількість сторін

формула зовнішнього кута = 360/н

формула внутрішнього кута = 180(н-2)/н.

підставимо відношення:

(360/н)/(180(н-2))/н)=2/7

н=9