У трапеції АBCD знайдіть кути , прилеглі до основи BC ,якщо кути,прилеглі до основи AD,дорівнюють:

100⁰ і 90⁰​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Ариадна.

Ответ:

80°  90°

Объяснение:

Сума кутів трапеції, прилеглих до бічної сторони, становить 180°.

∠В=180-100=80°

∠С=180-90=90°