Помогите с геометрией !!! Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 5 см і 9 см, атупий кут 135°.

Знайдіть відстань між основамитрапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Никита.

Дано: КМРТ - трапеція, КМ=РТ, МР=5 см, КТ=9 см, ∠МРТ=135°. Знайти РН.

Проведемо висоти МС і РН.

ΔКМС=ΔТРН за катетом та гіпотенузою, отже КС=ТН=(9-5):2=2 см.

ΔТРН;  ∠ТРН=135-90=45°;  ∠Т=90-45=45°, отже ΔТРН - рівнобедрений, ТН=РН=2 см

Відповідь: 2 см.