Основи трапеції дорівнюють 8 см і 14 см. Знайдіть середню лінію трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Девятова Екатерина.

Ответ:

\boxed{MF = 11} см

Объяснение:

Дано: ABCD - трапеція, BC = 8 см, AD = 14 см, MF - середня лінія

Знайти: MF - ?

Розв'язання: За формулою довжини середноьї лінії:

MF = \dfrac{AD + BC}{2} =  \dfrac{14 + 8}{2} = \dfrac{22}{2}= 11 см.